Toplu Ekmek Satışı

Toplu Ekmek Satışı

Paketli, ekmeklerimiz, düğün, toplantı veya toplu yemek veya perakende satış yerleri tarafından çoklukla tercih edilmektedir. Müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapn firmamız Ordu'da paketli ambalajlı ekmek taleplerine karşılıksız kalmayarak üretimine başlamıştır.

 

Paketli roll ekmeğimiz tıpkı diğer ekmeklerimiz  olduğu geleneksel lezzeti ve mükemmel pişme oranlarını yakalamak için yapılan denemelerimizle sizlerin beğenisine sunduğumuz ekmek çeşidimizdir. Müşterilerimizin ve tüketicinin büyük beğenisini kazanarak sofralarda yerini almaktadır. Her geçen gün artan taleplere cevap vermek ve lezzetimizi bir üst seviyeye taşımak için sürekli yenilenme anlayışı içinde üretimlerimize devam etmekteyiz. Fabrika, toplu yemek, catering, organizasyon, toplantı, restaurant, yemekhane, otel vb tüm tesislerin Ordu'da paketli, ambalajlı roll ekmek tedariği firmamız tarafından günlük taze biçimde yapılmaktadır.


Uzun yıllar fırıncılık ve ekmek üretimi sektöründe hizmet sunan Bodur Ekmek Fırını, her zaman olduğu gibi günün, zamanın ve toplum gereksinimlerine kayıtsız kalmayarak çözüm üretici bir imalat prensibiyle Ordu'da paketli roll ekmeği, ambalajlı, mini ekmek üretimini ve dağıtımını yapmaktadır Ekmeği sağlıkla sofralara sunmak için arge çalışmaları yürütmüş bunun neticesindede modern altyapıya sahip özel tesislerinde paketli rol ekmek ve ambalajlı mini ekmek üretimine başlamıştır.
 

Unundan mayasına, pişim süresine varana kadar her detay defalarca deneyimlenerek paketli roll ekmek lezzetine kavuşulmuş ve bu özel üretim biçimiyle ambalajlı ekmek üretimi yapılmaktadır. Fırıncılık un su maya gibi maddelerin birleşimi ve ateşe hükmederek mükemmel pişimi yakalamanın mesleğidir.Bodur Ekmek Fırını olarak Anadolu'nun geleneksel lezzetlerinin yannıda günümüzün ihtiyaçlarına cevap verecek biçimde üretim yapmaktayız. Toplu yemek işletmeleri, otel, yemekhane, fabrika, otel, restaurant, cafe, dinlenme tesisleri, catering firmaları. organizasyon firmaları, toplantı, düğün, nişan vb etkinliklerde tercih edilen ve talep gören paketli ekmek, ambalajlı ekmek, rol ekmek çeşitleri firmamız tarafından üretim yapılmaktadır. Ordu Fırın ve Ekmek sektöründe yıllardır kazandığımız bu deneyimimizle üdetimlerimiz modern ve hijyenik koşullara sahip tesislerimizde bilim ve deneyimin harmanlanmasıyla sizleri sunmaktayız.

 

Ekmeğin üretimi kadar önemli bir konu olan dağıtım, tedarik, zamanında teslimat konularındada özel çalışmalar yürüten Bodur Ekmek Fırını Ordu genelinde oluşturduğu geniş dağıtım ağıyla müşterilerine sorunsuz hizmet sunmaktadır.

 

Bodur Ekmek Fırını olarak Ordu'da her gün binlerce eve, işletmeye ve sofraya paketli ambalajlı rol ekmek lezzetini sunuyoruz. Son derece modern hijyenik tesislerde üretim yapılan bu lezzet Ordu'da sizlerin sofrasına sunmanın gururunu taşıyoruz.


 

Öne Çıkarılanlar

Ekmek Çeşitlerimiz

Tabağa döktüğünüz zeytin yağına banarak yiyebileceğiniz, üzerin

Toplu Ekmek Satışı

Paketli, ekmeklerimiz, düğün, toplantı veya toplu yemek veya perakende satış y

Yorumlar

Hatice B.

Her çeşit taze ekmek bulabileceğiz yer

5 Yıldız

Yasemin K.

Ordu’nun önde gelen ekmek lezzetlerinde ne çeşit ekmek alırsanız güzel.

5 Yıldız